Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Łomża - Oferty sprzedaży działek

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Narew,Łomża

230 500 zł922 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży prezentuje wyjątkową ofertę działek budowlanych idealnych pod budowę Twojego wymarzonego domu! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Narew,Łomża

276 000 zł920 m² 300 zł/m²

 

 

 

Narew,Łomża

230 250 zł921 m² 250 zł/m²

 

 

 

Łomża,podlaskie

55 000 zł307 m² 179,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę ogrodniczą na rod im. J. Wagi w Łomży z doprowadzonymi prądem i wodą. Jest toaleta ze zbiornikiem, kompost, wiele nasadzeń. Drzewa zostały przycięte kilka miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Narew,Łomża

393 200 zł1 966 m² 200 zł/m²

 

 

 

Narew,Łomża

427 350 zł1 221 m² 350 zł/m²

 

 

 

Kraska,Łomża

210 000 zł1 023 m² 205,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Łomży przy ul. Kraska Spokojne miejsce otoczone zielenią, a jednocześnie w mieście z łatwym dostępem do wszystkich usług. Idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaski

Łomżyca,Łomża

221 400 zł738 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3 działki na sprzedaż w Łomży przy ul. Piaski o powierzchni odpowiednio: 1018m2, 738m2, 1129m2. Działki położone są na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stanisława

Łomża,podlaskie

500 000 zł1 082 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja: jedna z dwóch działek do sprzedaży w tej samej lokalizacji. Geoportal: /imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=[numer] Plan zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Jana III Sobieskiego

Łomża,podlaskie

906 440 zł2 666 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna mieszcząca się na obrzeżach miasta Łomża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Poznańska

Łomża,podlaskie

1 800 000 zł8 727 m² 206,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa , oznaczona numerem ewidencyjnym : 40208/2 , położona w obrębie miasta Łomża, ulica Poznańska. Powierzchnia działki wynosi 8727 m2. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mieszka I

Stare Miasto,Łomża

415 000 zł1 003 m² 413,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

My Way Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w super lokalizacji w łomży. Działka O powierzchni - 1003 m2 lokalizacja: łomża, ul. Mieszka I / Wąska dojazd od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Poznańska

Łomża,podlaskie

1 300 000 zł9 741 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przy ul. Poznańskiej w Łomży o pow. 0,9741 ha. Przeznaczenie: brak mpzp Wg. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego- tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nowogrodzka

Łomża,podlaskie

1 400 000 zł10 897 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział w nieruchomości inwestycyjnej przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży o pow. 1,0897 ha. Przeznaczenie: brak mpzp Wg. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Elbląska

Łomża,podlaskie

2 500 000 zł20 580 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w okolicach ul. Meblowej i Elbląskiej w Łomży o pow. 2,058 ha. Przeznaczenie: wg. Mpzp tereny pu/uc-2 tereny zabudowy produkcyjno-usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Narodowych Sił Zbrojnych

Łomża,podlaskie

1 100 000 zł6 514 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w okolicach ul. Meblowej i Elbląskiej w Łomży o pow. 0,6514 ha. Przeznaczenie: mpzp 029. w sprawie zmiany miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Meblowa

Łomża,podlaskie

3 900 000 zł31 082 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przy ul. Meblowej w Łomży o pow. 3,1 ha. Przeznaczenie: wg. Mpzp tereny pu/uc-2 tereny zabudowy produkcyjno-usługowej, składowej i magazynowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabowa

Łomżyca,Łomża

275 000 zł1 074 m² 256,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki budowlane W łomży! Biuro Nieruchomości północ zaprasza do odkrycia wyjątkowej oferty działki budowlanej o powierzchni 1074m2, usytuowanej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabowa

Łomżyca,Łomża

265 000 zł1 008 m² 262,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki budowlane W łomży! Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1008m2 położoną w Łomży przy ul. Grabowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabowa

Łomża,podlaskie

321 880 zł1 238 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki budowlane W łomży! Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1238m2 położoną w Łomży przy ul. Grabowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Meblowa

Łomża,podlaskie

4 650 000 zł31 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nowogrodzka

Łomża,podlaskie

2 650 000 zł10 687 m² 247,96 zł/m²

 

 

 

Łomża,podlaskie

2 900 000 zł20 580 m² 140,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Narodowych Sił Zbrojnych

Łomża,podlaskie

999 000 zł6 514 m² 153,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych w Łomży o pow. 0,6514 ha. Przeznaczenie: mpzp 029. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Poznańska

Łomża,podlaskie

1 450 000 zł9 741 m² 148,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Nowogrodzka

Łomża,podlaskie

1 299 000 zł10 897 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poznańska

Łomża,podlaskie

1 300 000 zł9 741 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przy ul. Poznańskiej w Łomży o pow. 0,9741 ha Przeznaczenie: brak mpzp Wg. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego- tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Narodowych Sił Zbrojnych

Łomża,podlaskie

990 000 zł6 514 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Meblowa

Łomża,podlaskie

3 900 000 zł31 082 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Elbląska

Łomża,podlaskie

2 600 000 zł20 580 m² 126 zł/m²

 

 

 

Łomża,podlaskie

885 000 zł1 778 m² 497,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonałe miejsce na prestiżową inwestycję w najlepszej lokalizacji w Łomży. Nieruchomość położona w centralnej części Łomży przy nowo budowanym odcinku ulicy Rycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomża

Łomża,podlaskie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz inwestycji? Poniższa nieruchomość stanowi optymalne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Oferta sprzedaży dużej, przestronnej działki położonej w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wąska

Łomża,podlaskie

290 400 zł968 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 968m^2 oznaczoną na wyrysie numerem 11936/14. Działka jest uzbrojona: prąd (gotowa skrzynka), instalacja wodno-kanalizacyjna, gaz w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łomża

Łomża,podlaskie

201 600 zł2 800 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni od 2800 m2 w Zosinie k. Łomży za cenę 70 zł za metr kwadratowy. Istnieje również możliwość podziału działki na dwie mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stanisława

Pociejewo,Łomża

354 000 zł932 m² 379,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w Łomży przy ulicy Księcia Stanisława o powierzchni 932m2 (nr geod. 12701). Na podstawie miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kierzkowa

Łomża,podlaskie

55 000 zł315 m² 174,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 315 m2 położoną przy ul. Kierzkowej w Łomży. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomża

Łomża,podlaskie

93 000 zł1 100 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Konarzycach przy ul. Bocznej o powierzchni 11 arów. Wydane warunki zabudowy, woda, prąd, kanalizacja. Polecamy i zapraszamy do kontaktu. Pomagamy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kazimierza Wielkiego

Łomża,podlaskie

321 500 zł1 286 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul.Kazimierza Wielkiego (nowo powstające Osiedle Wschód). Dojazd drogą asfaltową (chodniki, oświetlenia). Działka o powierzchni 1286m2. W pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomża

Łomża,podlaskie

100 000 zł721 m² 138,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

O g Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku, o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2018 r, poz. 2204 z późn. zm.) oraz 3, 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomża

Łomża,podlaskie

107 588 zł721 m² 149,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent miasta łomża wgn.6840.3.6.2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Pana Tadeusza

Łomża,podlaskie

950 000 zł1 263 m² 752,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę komercyjną o powierzchni 1263 m pod zabudowę usługową: usługi bytowe, handlu oraz inne usługi komercyjne pod warunkiem nie powodowania uciążliwości. Nieruchomość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij