Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łomża - Oferty sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

510 000 zł75,30 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji Łomża, ul. Przykoszarowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,3 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Łomża,podlaskie

389 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Klimatyczne mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. 3 maja w Łomży Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Blok przy parku. Blisko do centrum. Blok z pustaka. 3 pokoje, kuchnia oddzielnie i piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dworna

Łomża,podlaskie

225 000 zł34,20 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania na I piętrze? Cenisz sobie lokalizację i bogatą infrastrukturę drogową? Funkcjonalność nieruchomości jest jedną z Twoich predyspozycji zakupowych? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Ks. Anny 31, na drugim piętrze (nowe budownictwo). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Gotowe do wykańczania. Nowy blok. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 55000zł i komórka lokatorska w cenie 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł65,10 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m położone w Łomży przy ul. Pięknej 13. Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60,60 m² 7 013,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł43,38 m² 5 509,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,38 m , położone przy ul. Polowej w Łomży w lokalizacji, która łączy wygodę życia w centrum z codziennym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,80 m² 6 825,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Są mieszkania, które po prostu się kupuje i są takie, które się tworzy. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,48 m² 7 611,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Rycerska. To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł81,20 m² 7 266,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

!tylko U nas! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,20m , położone przy ul. Przykoszarowej 23 w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,65 m² 5 612,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,96 m² 5 417,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 45,96m , zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 45,96m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Łomża

Łomża,podlaskie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

4 pokoje 1 piętro centrum Łomży balkon cegła duży potencjał Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w czteropiętrowym, solidnym bloku z cegły. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,42 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Rycerska To mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,78 m² 6 071,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje z balkonem, funkcjonalny układ, świetna lokalizacja Łomża ul. Słowackiego. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,78m położone na IV piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,60 m² 7 724,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m , położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8. Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje 61 m z balkonem, łomża, ul. 3 maja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł95,22 m² 14 597,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Penthouse z tarasem 60 m w sercu Łomży ul. Akademicka | Nowy budynek, stan deweloperski Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 95 m , położony na ostatnim, 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,93 m² 6 072,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o przestronnym mieszkaniu dla rodziny lub pod inwestycję w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

339 000 zł48,44 m² 6 998,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta przy ul. Śniadeckiego w Łomży to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł101,07 m² 9 498,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Biuro Góralczyk Nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, 5 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul. Reymonta 5a Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 101,07 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,95 m² 6 537,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w Łomży położone na V piętrze (winda) budynku wielorodzinnego przy ul. Spółdzielczej w Łomży. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Krótka

Łomża,podlaskie

235 000 zł34,95 m² 6 723,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Krótkiej. Dostępne od ręki. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m2. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

636 790 zł57,89 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w w Łomży położone na I piętrze w budynku wybudowanym w 2025 roku, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 4 w Łomży. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,40 m² 8 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie typ apartament w Łomży, ul. Kazańska 15, III piętro. pięknie urządzone, w pełni wyposażone, idealne i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na 4. piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,56 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,56m2 położone w Łomży przy Al. Legionów 5, w pełni wyposażone i umeblowane. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72,48 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Na 72,48 m2 znajdują się: - przedpokój z dużą szafą w zabudowie i siedziskiem, będziesz miał gdzie trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,10 m² 7 138,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Światło, przestrzeń i wygoda 3 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Kazańska. Są mieszkania, które po prostu się ogląda." i są takie, w których od razu widzisz siebie. To trzy.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł49,50 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Chopina. Dostępne od ręki. Mieszkanie w stanie do remontu, załączone zdjęcia są wizualizacją ewentualnego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m , 2 pokoje, os. Jantar, łomża Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Słowackiego na osiedlu Jantar.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i przestronne mieszkanie z duszą, położone w ścisłym centrum Łomży, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu Bonar i biblioteki. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnym i zielonym otoczeniu przy ul. Księcia Janusza I w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 56.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,86 m² 6 811,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,60 m² 5 653,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 56,60 m2 w centrum Łomży ul. Krótka 3 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, położone na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Krótkiej 3 w Łomży. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,90 m² 9 749,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m , zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kazańskiej 26 w Łomży. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z ogródkiem | 72 m | parter | łomża ul. Śniadeckiego Przestrzeń, która daje więcej niż standardowe mieszkanie. Parter, ogródek i funkcjonalny układ to połączenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,32 m² 6 264,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Łomży. Lokal znajduje się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij