Mieszkanie, ul. Słowackiego
Słowackiego, Łomża, podlaskie
- 425 000 zł
- 60,60 m²
- 7 013,20 zł/m²
Marcin Kapelewsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Słowackiego
Słowackiego, Łomża, podlaskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Słowackiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
425 000 zł 60,60 m² 7 013,20 zł/m²
4/4
3
1978
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1978Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 425 000 zł (7 013,20 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 60,60 m², 3 pokoje; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Czynsz: 519 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: House Brothers, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 263/5030/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Słowackiego, Łomża, podlaskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone przy ul. Słowackiego 3 w Łomży. Lokal znajduje się na IV piętrze w bloku należącym do zasobów Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który aktualnie przechodzi termomodernizację. (...)
795 566...
795 566 049