Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łomża Południe

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

425 000 zł60,60 m² 7 013,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł81,20 m² 7 266,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

!tylko U nas! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,20m , położone przy ul. Przykoszarowej 23 w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,60 m² 7 724,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m , położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8. Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,40 m² 8 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie typ apartament w Łomży, ul. Kazańska 15, III piętro. pięknie urządzone, w pełni wyposażone, idealne i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

636 790 zł57,89 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w w Łomży położone na I piętrze w budynku wybudowanym w 2025 roku, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 4 w Łomży. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji w Łomży przy Al. Legionów. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rozwijasz się? Męczy Cię już minimalizm? Marzysz o dodatkowej powierzchni? Może będę mogła Ci pomóc. Od 01 stycznia 2024r. będzie do dyspozycji lokal użytkowy w stylu open space,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł12 773 m² 234,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu w granicach miasta, który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla inwestora, który widzi potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,80 m² 6 825,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Są mieszkania, które po prostu się kupuje i są takie, które się tworzy. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dostępna Powierzchnia Magazynowa o Powierzchni 200m2, znajdująca się przy Alei Legionów. Magazyn o powierzchni 200m2 to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują przestrzeni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,44 m² 6 998,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta przy ul. Śniadeckiego w Łomży to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,79 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z wygodą i doskonałą lokalizacją? Ten 44,79 m apartament na ul. Zawadzkiej 54 to idealna propozycja właśnie dla Ciebie. Zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł69 m² 18 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksus, który widać od pierwszego kroku. Styl, który czuć w każdym detalu. Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie klasy premium, położone w Łomży przy ul. Ks. Stanisława na nowym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

39,43 zł/m²58,33 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu? Chcesz otworzyć własną działalność? A może chcesz zainwestować w lokal, który będziesz wynajmował? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,95 m² 6 537,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w Łomży położone na V piętrze (winda) budynku wielorodzinnego przy ul. Spółdzielczej w Łomży. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

11,90 zł/m²210 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 210 m znajdujący się w podpiwniczeniu budynku przy al. Legionów, 18-400 Łomża. Charakterystyka lokalu: - otwarta przestrzeń z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,90 m² 9 749,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m , zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kazańskiej 26 w Łomży. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z ogródkiem | 72 m | parter | łomża ul. Śniadeckiego Przestrzeń, która daje więcej niż standardowe mieszkanie. Parter, ogródek i funkcjonalny układ to połączenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł50,95 m² 11 089,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz dosłownie na wyciągnięcie ręki? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Nowoczesne osiedle przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 4.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,78 m² 6 071,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje z balkonem, funkcjonalny układ, świetna lokalizacja Łomża ul. Słowackiego. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,78m położone na IV piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 045 m² 362,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1045 m , położona w Łomży przy al. Legionów jednej z głównych arterii miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł73 m² 7 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | Łomża, ul. Kazańska | 73 m | 4 pokoje Przestrzeń, której szuka rodzina i układ, który doceni inwestor. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,10 m² 7 138,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Światło, przestrzeń i wygoda 3 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Kazańska. Są mieszkania, które po prostu się ogląda." i są takie, w których od razu widzisz siebie. To trzy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72,48 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Na 72,48 m2 znajdują się: - przedpokój z dużą szafą w zabudowie i siedziskiem, będziesz miał gdzie trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,55 m² 6 849,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55m z dużym balkonem Łomża, ul. Mazowiecka 2. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł58,33 m² 10 029,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Na sprzedaż budynek usługowy (dawny hotel Nero Home) po pożarze Łomża, al. Legionów ## Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1300 m zabudowana dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m , 2 pokoje, os. Jantar, łomża Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Słowackiego na osiedlu Jantar.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł60,12 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia łomża, ul. Moniuszki 3 pokoje 60,12 m balkon winda Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w wieżowcu przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Łomża, ul. Broniewskiego 60 m | 3 pokoje |1 piętro Do wynajęcia wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł1 082 m² 419,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, na której możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać sprawdź, zanim zrobi to ktoś inny. To nie jest zwykła działka. To miejsce, na którym możesz połączyć życie i biznes.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,48 m² 7 611,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Rycerska. To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,42 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Rycerska To mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnym i zielonym otoczeniu przy ul. Księcia Janusza I w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 56.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na 4. piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 274 m² 419,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które po prostu są i są takie, które od razu czujesz, że mają potencjał. To jedno z nich. Na sprzedaż działka przy ul. Szlacheckiej w Łomży o powierzchni ponad 1200.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na V piętrze w nowym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Konstytucji,Łomża

465 000 zł62 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz wygodnego mieszkania w praktycznej lokalizacji, które nie wymaga dużych nakładów, a jedynie lekkiego odświeżenia? Ta oferta przy ul. Niemcewicza w Łomży to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słodka

Południe,Łomża

890 000 zł123 m² 7 235,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na południu Łomży - Lokal nr 1 (lewa strona) Gotowy do oddania w stanie deweloperskim wraz z pompą ciepła. Idealne miejsce do.